Now Hiring: Are you a driven and motivated 1st Line IT Support Engineer?

Blog

Takim me studentët e gazetarisë në Tiranë

Projekte / Publikime

Takim me studentët e gazetarisë në Tiranë

Në datat 28 dhe 29 Tetor 2020, Qendra e Tiranës për Gazetari Ekselente (TCJE) organizoi një takim me studentë të gazetarisë nga Universiteti i Tiranës në librarinë Tirana Times, si pjesë e projektit me titull ‘’Zhvillimi i mendimit kritik ndaj medias shqiptare’’ financuar nga Instituti Shqiptar i Medias dhe Bashkimi Evropian.

Gjatë takimit u prezantua botimi ‘’Aftësimi mediatik’’ i përgatitur nga TCJE si pjesë e këtij projekti. Studentët patën plot pyetje dhe kuriozitet ndaj botimit të ri dhe temës së aftësimit mediatik.

Comments (95)

 1. 2attacked

  22 Qershor, 2022 at 3:06 pm
 2. 1atmospheric

  4 Korrik, 2022 at 9:44 pm
 3. dissertation writing services https://professionaldissertationwriting.org/

  5 Korrik, 2022 at 2:29 pm
 4. 5 Korrik, 2022 at 5:16 pm
 5. 5 Korrik, 2022 at 6:48 pm
 6. uk dissertation writing help quotes https://dissertationwritingcenter.com/

  5 Korrik, 2022 at 11:16 pm
 7. 6 Korrik, 2022 at 4:27 am
 8. 6 Korrik, 2022 at 6:32 am
 9. dissertation writing advice https://writing-a-dissertation.net/

  6 Korrik, 2022 at 7:53 am
 10. custom dissertation writing services https://bestdissertationwritingservice.net/

  6 Korrik, 2022 at 11:41 am
 11. help with writing dissertation proposal https://businessdissertationhelp.com/

  6 Korrik, 2022 at 2:33 pm
 12. 6 Korrik, 2022 at 5:38 pm
 13. 6 Korrik, 2022 at 7:30 pm
 14. 6 Korrik, 2022 at 10:42 pm
 15. help with dissertation topic https://customthesiswritingservices.com/

  7 Korrik, 2022 at 5:21 am
 16. free casino games online https://download-casino-slots.com/

  25 Korrik, 2022 at 6:12 pm
 17. turning stone online casino https://onlinecasinofortunes.com/

  25 Korrik, 2022 at 10:15 pm
 18. best casino online real money https://newlasvegascasinos.com/

  26 Korrik, 2022 at 1:05 am
 19. real money online casino florida https://trust-online-casino.com/

  26 Korrik, 2022 at 4:24 am
 20. casino games online free https://onlinecasinosdirectory.org/

  26 Korrik, 2022 at 7:22 am
 21. rivers casino sportsbook online https://9lineslotscasino.com/

  26 Korrik, 2022 at 8:22 am
 22. real money online casino no deposit https://free-online-casinos.net/

  26 Korrik, 2022 at 11:59 am
 23. 26 Korrik, 2022 at 4:53 pm
 24. 888 online casino nj https://1freeslotscasino.com/

  26 Korrik, 2022 at 7:44 pm
 25. vegas world free online casino games https://vrgamescasino.com/

  26 Korrik, 2022 at 10:07 pm
 26. new online casino real money https://casino-online-roulette.com/

  27 Korrik, 2022 at 12:55 am
 27. 27 Korrik, 2022 at 3:08 am
 28. hollywood casino online slots https://onlineplayerscasino.com/

  27 Korrik, 2022 at 7:15 am
 29. online casino illinois https://ownonlinecasino.com/

  27 Korrik, 2022 at 9:06 am
 30. nj online casino promo codes https://all-online-casino-games.com/

  27 Korrik, 2022 at 10:56 am
 31. no deposit online casino https://casino8online.com/

  27 Korrik, 2022 at 2:29 pm
 32. 7 Gusht, 2022 at 1:12 pm
 33. free vpn germany https://shiva-vpn.com/

  7 Gusht, 2022 at 5:33 pm
 34. best vpn for laptop https://freehostingvpn.com/

  7 Gusht, 2022 at 7:20 pm
 35. how to get a vpn https://ippowervpn.net/

  7 Gusht, 2022 at 8:32 pm
 36. best free vpn app https://imfreevpn.net/

  8 Gusht, 2022 at 12:16 am
 37. free avast vpn license key https://superfreevpn.net/

  8 Gusht, 2022 at 1:23 am
 38. free vpn germany https://free-vpn-proxy.com/

  8 Gusht, 2022 at 3:50 am
 39. 8 Gusht, 2022 at 6:37 am
 40. which gay dating app has most members https://gay-singles-dating.com/

  23 Gusht, 2022 at 2:00 pm
 41. most famous gay dating site https://gayedating.com/

  23 Gusht, 2022 at 4:46 pm
 42. senior singles chat https://freephotodating.com/

  24 Gusht, 2022 at 11:33 am
 43. 24 Gusht, 2022 at 2:05 pm
 44. 24 Gusht, 2022 at 8:20 pm
 45. 24 Gusht, 2022 at 11:04 pm
 46. tinder dating site free search https://datingpersonalsonline.com/

  25 Gusht, 2022 at 2:03 am
 47. free online dating service https://wowdatingsites.com/

  25 Gusht, 2022 at 3:04 am
 48. 25 Gusht, 2022 at 7:21 am
 49. best dating website in usa https://freeadultdatingpasses.com/

  25 Gusht, 2022 at 8:45 am
 50. 25 Gusht, 2022 at 10:25 am
 51. zoosk dating site https://zonlinedating.com/

  25 Gusht, 2022 at 12:38 pm
 52. 25 Gusht, 2022 at 3:01 pm
 53. mgm grand online casino michigan https://onlinecasinos4me.com/

  30 Gusht, 2022 at 9:51 am
 54. firekeepers casino online https://online2casino.com/

  30 Gusht, 2022 at 2:15 pm
 55. sugarhouse casino online https://casinosonlinex.com/

  30 Gusht, 2022 at 3:58 pm
 56. free chat gay man colorado https://newgaychat.com/

  3 Shtator, 2022 at 1:39 am
 57. gay cumshot chat https://gaychatcams.net/

  3 Shtator, 2022 at 5:21 am
 58. gay chat las vegas https://gaychatspots.com/

  3 Shtator, 2022 at 10:10 am
 59. 3 Shtator, 2022 at 3:22 pm
 60. dick.net gay chat https://chatcongays.com/

  3 Shtator, 2022 at 10:03 pm
 61. gay chat webcams https://gayphillychat.com/

  4 Shtator, 2022 at 1:16 am
 62. gay teen boy veido chat https://gaychatnorules.com/

  4 Shtator, 2022 at 5:12 am
 63. free live gay webcam chat rooms https://gaymusclechatrooms.com/

  4 Shtator, 2022 at 12:23 pm
 64. gay chat avenue new version https://gayinteracialchat.com/

  4 Shtator, 2022 at 6:56 pm
 65. cookeville tn gay chat https://gaymanchatrooms.com/

  20 Tetor, 2022 at 4:04 pm
 66. write my math paper https://term-paper-help.org/

  20 Tetor, 2022 at 5:16 pm
 67. 20 Tetor, 2022 at 6:14 pm
 68. pay someone to write your paper https://uktermpaperwriters.com/

  20 Tetor, 2022 at 8:19 pm
 69. online paper writer https://paperwritinghq.com/

  20 Tetor, 2022 at 9:14 pm
 70. 20 Tetor, 2022 at 10:29 pm
 71. buy papers for college online https://write-my-paper-for-me.org/

  21 Tetor, 2022 at 12:29 am
 72. paper writing services legitimate https://doyourpapersonline.com/

  21 Tetor, 2022 at 1:09 am
 73. 21 Tetor, 2022 at 2:41 am
 74. buy a paper for college https://researchpaperswriting.org/

  21 Tetor, 2022 at 4:21 am
 75. pay to write a paper https://cheapcustompaper.org/

  21 Tetor, 2022 at 5:15 am
 76. need someone to write my paper for me https://writingpaperservice.net/

  21 Tetor, 2022 at 6:43 am
 77. write my college paper https://mypaperwritinghelp.com/

  21 Tetor, 2022 at 10:10 am
 78. write my psychology paper https://writemypaperquick.com/

  21 Tetor, 2022 at 10:45 am
 79. best write my paper website https://essaybuypaper.com/

  21 Tetor, 2022 at 12:34 pm
 80. write my sociology paper https://papercranewritingservices.com/

  21 Tetor, 2022 at 1:51 pm
 81. write my nursing paper https://premiumpapershelp.com/

  21 Tetor, 2022 at 3:13 pm
 82. someone write my paper https://ypaywallpapers.com/

  21 Tetor, 2022 at 4:31 pm
 83. buy academic papers https://studentpaperhelp.com/

  21 Tetor, 2022 at 5:44 pm
 84. 1sentient

  26 Janar, 2023 at 11:40 am
 85. coursework questions https://brainycoursework.com/

  5 Shkurt, 2023 at 1:13 pm
 86. 5 Shkurt, 2023 at 2:03 pm
 87. 5 Shkurt, 2023 at 3:55 pm
 88. database coursework https://mycourseworkhelp.net/

  5 Shkurt, 2023 at 4:30 pm
 89. differential equations coursework https://courseworkdownloads.com/

  5 Shkurt, 2023 at 6:10 pm
 90. 5 Shkurt, 2023 at 7:35 pm
 91. coursework resources https://coursework-expert.com/

  5 Shkurt, 2023 at 8:32 pm
 92. coursework research https://buycoursework.org/

  5 Shkurt, 2023 at 11:10 pm

Comments are closed.